KONST / Oljemålningar / Oljemålning 11132053
nr 1113 2053
Oidentifierad konstnär, 1800-tal, Tiger, 60x70
Kondition: slitage
Utrop:
2.000 kr
Såld:
2.400 kr
måndag 5 juni 2017
kl 20:39:18
1.500 kr
1.700 kr
1.800 kr (Budbetjänt)
1.900 kr
2.000 kr (Budbetjänt)
2.200 kr